Blog

Latest news from our company

Never stop learning.

Senus įpročius keisk į naujus! Apie Plyteles

Mano patalpa maža, todėl man tinka tik mažos plytelės.

NEBŪTINAI. Dažnu atveju 60×120 plytelės atrodo žymiai tvarkingiau mažoje patalpoje, nei, tarkime, 30×60 plytelės. Taip pat visada galima pasirinkti kaip patogiau jas išdėlioti – horizontaliai ar vertikaliai. Tam padeda projektavimo paslauga. https://www.topkeramika.lt/3d-vizualizacija/

Būtinai sienų plytelės ant sienų, akmens masės – ant grindų.

NEBŪTINAI. Akmens masės plytelės puikiai tinka ir sienoms, ir grindims. Taip patalpoje tik dar labiau sukuriama harmonija. https://www.topkeramika.lt/akmens-mases-plyteles/

plytelės

Noriu papuošti savo vonios kambarį, todėl panaudosiu daug dekorinių plytelių.

NEBŪTINAI. Ar esate girdėję posakį, kad MAŽIAU YRA DAUGIAU? Tai galioja ir vonios kambaryje. Dažnu atveju vonia būna pakankamai mažo ploto, tad nevertėtų jos „apkrauti“ labai sunkiais elementais. Taip mūsų akis patalpoje lyg „pasimeta“

Virtuvėje, koridoriuje ant grindų naudojamos tik plytelės, likusioje erdvėje laminatas.

NEBŪTINAI. Šiomis dienomis tikrai galima kloti plyteles visoje bendroje namo erdvėje, ypač jei turime grindinį šildymą. Taip išvengsime erdvių suskaldymo ir nereikalingų medžiagų sujungimų. Taip pat laminatas šiais laikais yra gaminamas atsparus drėgmei, tad jį irgi galima naudoti visoje bendroje erdvėje, taip pat ir koridoriuje.

Pigesnė plytelė yra prastesnė.

NEBŪTINAI. Klauskite konsultanto! Kartais būna, kad būtent sandėlyje esančios plytelės parduodamos už geresnę kainą nei įprastai, tad nebūtinai jos yra kažkuo prastesnės už kitas. https://www.topkeramika.lt/turime-sandelyje/

Blizgios plytelės negaliu dėti ant grindų, nes turiu dušo kabiną.

NEBŪTINAI. Dažnu atveju savo klientams siūlome mozaikos pjaustymo paslaugą IŠ TŲ PAČIŲ PLYTELIŲ. Tai reiškia, jog dušo padas spalviškai visiškai neišsiskirs, tačiau ten bus mažo formato kvadratukai paklijuoti ant tiklelio. Taip dušo grindyse atsiranda „anti‘slip‘as“ ir mūsų koja neslysta ir patalpa atrodo vientisai.! Tiesiog puiku.

Virtuvėje tarp spintelių naudojamos tik mažo formato plytelės.

NEBŪTINAI. Didelio formato akmens masės plyteles taip pat galima naudoti virtuvės sienelei. Taip pat ir tarpelių valymas taps žymiai paprastesnis, nes jų paprasčiausiai bus tik keli!

Meistras klijuoti pradeda kitą savaitę, tad šiandien nusipirksiu plyteles.

NEBŪTINAI. Jeigu norite įdomesnio, ne tokio „kaip pas visus“ interjero, savo svajonių plytelių didžiuosiuose prekybos centruose čia ir dabar nerasite ir teks užsakinėti salone. Užsakomoji produkcija daugumoje salonų keliauja 2-8 savaites. Tad pradėkime anksčiau žvalgytis, kad gautume kuo geresnį rezultatą! Katalogus peržvelgti galima čia https://www.topkeramika.lt/plyteliu-katalogai-2/

Nenoriu, jog mano plytelių tarpai patamsėtų per laiką, tad iš karto dėsiu tamsų glaistą.

NEBŪTINAI. Jeigu norite, jog jūsų plytelių tarpeliai išliktų visuomet švarūs, o ne iškart „murzini“ , tuomet būtina atlikti tik 1 žingsnį. Naudoti kokybišką plytelių glaistą. Paprasta, ar ne? Glaistą galima pasirinkti epoksidinį (vadinama skysta keramika) arba cementinį (bet būtina rinktis su mažu įgeriamumu). Silikoną taip pat patartina naudoti geros kokybės, antipelėsinį, lygiai tos pačios spalvos kaip ir glaistas.

LED veidrodis, vonios veidrodis, veidrodis su apšvietimu, LED veidrodžiai

Kodėl rinktis LED veidrodį?

Veidrodis – daugiau nei stiklas

Pasirinkti teisingai veidrodį yra be galo svarbu – jis ne tik padarys jūsų kasdienę rutiną lengvesne, bet taip pat duos patalpai lengvumo, elegantiškumo ir prabangos.

Priežastys

Kodėl būtent Led veidrodis ?

Tobulas kosmetinis apšvietimas. Skirtingai nei paprastas veidrodis, kuris sukurs šėšėlį ant jūsų veido, Led veidrodis iš esmės jums suteikia tobulą apšvietimą darantis makiažą ar vyrams skutimosi metu, kad nebūtų praleista jokia smulkmena. Led juosta tuomet turi būti sukoncentruota su apšvietimu į priekį. Yra led veidrodžių, kuriuose, gaminant, taip pat galima integruoti papildomą 3 kartus didinantį veidrodėlį, su savo atskiru apšvietimu iš priekio.

veidrodžiai, led veidrodis, veidrodis su apšvietimu

Efektingas patalpos apšvietimas. Led veidrodis gali pasitarnauti jūsų interjere ir kaip akcentinė detalė, turinti apšvietimą iš galo, taip paryškinant sienų išskirtinumą (iškilų sienų dekorą, tapetų tekstūrą, įdomesnius sienų dažus) arba sukurti jaukią, romantišką atmosferą, kurioje nėra daugiau jokio pašalinio apšvietimo..

led veidrodis, veidrodis su apšvietimu

Dydžių įvairovė. O taip. Pora skirtingų dydžių veidrodžių ar vienas itin didelis gali sukurti itin efektingą sienos dekorą! Taip pat, žaidžiant su veidrodžių dydžiu interjere, galima patalpą optiškai paaukštinti, pažeminti ar net sukurti neišmatuojamos erdvės pojūtį.

Formos. Ir dar kartą nepakartojamos formos. Išties dauguma žmonių vis dažniau ieško įdomesnių formų veidrodžių. Ir ne bereikalo! Išskirtinumas šiomis dienomis yra itin svarbus, mes visi norime, kad mūsų namai būtų išskirtinė ramybės oazė, pritaikyta mūsų atsipalaidavimui. Su tam tikromis veidrodžių formomis mes taip pat galime sušvelninti interjerą ar kaip tik paryškinti jo griežtas kvadratines formas.

Papildomų galimybių – įspūdingas pasirinkima Neretai mūsų salone klientai veidrodį gaminasi pagal spec užsakymą. Led apšvietimo įjungimo patogumui galima rinktis tarp jutiminio ar sensorinio jungtuko. Jeigu ryte dažnai vėluojate į darbą – gelbėja įmontuotas skaitmeninis laikrodis, kuris yra minimalistiškas ir ne per daug krentantis į akis.

Šildymo (anti-rasojimo) kilimėliai taip pat vienas dažniausiai užsakomų privalumų (optiškai jų nematyti, tačiau jei patalpoje yra itin daug drėgmės, LED veidrodis visiškai nebus padengtas rasa) išėjus iš karštos vonios nereikės vargintis kiekvieną kartą valyti veidrodį.

Taip pat galima pasirinkti apšvietimo šiltumą, kuris apskaičiuojamas tam tikrais kelvino vienetais (6000k – šaltas melsvas apšvietimas, 4500k – neutralus baltas apšvietimas, 2000/3000k – gelsvai šiltas)

Na, o turintiems ryte gerą nuotaiką – Bluetooth ryšiu veikiančios kolonėlės bus labai geras pasirinkimas.

Veidrodis. Vėlgi puikus vietos taupymo būdas ir stilingas sprendimas. Užsienyje jau senokai užkariavęs interjero dizainerių širdis, pas mus Lietuvoje dar ne taip dažnai naudojamas. (Veidrodis jau be Led apšvietimo, tačiau kraštelis su facetu taip pat priduos estetikos)

Ir vėl nėra priežasties nepirkti naujo veidrodžio … 😊