Naujienos

Kodėl rinktis LED veidrodį?

Veidrodis – daugiau nei stiklas

Pasirinkti teisingai veidrodį yra be galo svarbu – jis ne tik padarys jūsų kasdienę rutiną lengvesne, bet taip pat duos patalpai lengvumo, elegantiškumo ir prabangos.

Priežastys

Kodėl būtent Led veidrodis ?

Tobulas kosmetinis apšvietimas. Skirtingai nei paprastas veidrodis, kuris sukurs šėšėlį ant jūsų veido, Led veidrodis iš esmės jums suteikia tobulą apšvietimą darantis makiažą ar vyrams skutimosi metu, kad nebūtų praleista jokia smulkmena. Led juosta tuomet turi būti sukoncentruota su apšvietimu į priekį. Yra led veidrodžių, kuriuose, gaminant, taip pat galima integruoti papildomą 3 kartus didinantį veidrodėlį, su savo atskiru apšvietimu iš priekio.

veidrodžiai, led veidrodis, veidrodis su apšvietimu

Efektingas patalpos apšvietimas. Led veidrodis gali pasitarnauti jūsų interjere ir kaip akcentinė detalė, turinti apšvietimą iš galo, taip paryškinant sienų išskirtinumą (iškilų sienų dekorą, tapetų tekstūrą, įdomesnius sienų dažus) arba sukurti jaukią, romantišką atmosferą, kurioje nėra daugiau jokio pašalinio apšvietimo..

led veidrodis, veidrodis su apšvietimu

Dydžių įvairovė. O taip. Pora skirtingų dydžių veidrodžių ar vienas itin didelis gali sukurti itin efektingą sienos dekorą! Taip pat, žaidžiant su veidrodžių dydžiu interjere, galima patalpą optiškai paaukštinti, pažeminti ar net sukurti neišmatuojamos erdvės pojūtį.

Formos. Ir dar kartą nepakartojamos formos. Išties dauguma žmonių vis dažniau ieško įdomesnių formų veidrodžių. Ir ne bereikalo! Išskirtinumas šiomis dienomis yra itin svarbus, mes visi norime, kad mūsų namai būtų išskirtinė ramybės oazė, pritaikyta mūsų atsipalaidavimui. Su tam tikromis veidrodžių formomis mes taip pat galime sušvelninti interjerą ar kaip tik paryškinti jo griežtas kvadratines formas.

Papildomų galimybių – įspūdingas pasirinkima Neretai mūsų salone klientai veidrodį gaminasi pagal spec užsakymą. Led apšvietimo įjungimo patogumui galima rinktis tarp jutiminio ar sensorinio jungtuko. Jeigu ryte dažnai vėluojate į darbą – gelbėja įmontuotas skaitmeninis laikrodis, kuris yra minimalistiškas ir ne per daug krentantis į akis.

Šildymo (anti-rasojimo) kilimėliai taip pat vienas dažniausiai užsakomų privalumų (optiškai jų nematyti, tačiau jei patalpoje yra itin daug drėgmės, LED veidrodis visiškai nebus padengtas rasa) išėjus iš karštos vonios nereikės vargintis kiekvieną kartą valyti veidrodį.

Taip pat galima pasirinkti apšvietimo šiltumą, kuris apskaičiuojamas tam tikrais kelvino vienetais (6000k – šaltas melsvas apšvietimas, 4500k – neutralus baltas apšvietimas, 2000/3000k – gelsvai šiltas)

Na, o turintiems ryte gerą nuotaiką – Bluetooth ryšiu veikiančios kolonėlės bus labai geras pasirinkimas.

Veidrodis. Vėlgi puikus vietos taupymo būdas ir stilingas sprendimas. Užsienyje jau senokai užkariavęs interjero dizainerių širdis, pas mus Lietuvoje dar ne taip dažnai naudojamas. (Veidrodis jau be Led apšvietimo, tačiau kraštelis su facetu taip pat priduos estetikos)

Ir vėl nėra priežasties nepirkti naujo veidrodžio … 😊