Akmens masės plytelės

Trumpai apie akmens masės plyteles

Akmens masės plytelės atitinka aukščiausios kokybės standartus. Tai yra puikus pasirinkimas, kas nori itin aukštos kokybės plytelių, renovuojant ar naujai statant namus, nes akmens plytelės yra ilgaamžiškos. Šios plytelės suteiks Jūsų kambariui kokybės ir jaukumo jausmą. Akmens masės plytelės patiks tiems kas mėgstą klasiką, išskirtinumą ir patinka, kad jų namai atrodytų stilingai.

Šios masės plytelės idealiai tinka koridoriuose, virtuvėse, valgomuosiuose ir vonios kambariuose, jos vis dažniau naudojamos ir svetainėse, bei miegamuosiuose. Akmuo estetiškai dera ir su kitomis natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena. Akmens masės plytelės ne tik yra gražios plytelės, bet ir turi praktinę vertę. Akmens plytelės sugeria, kaupia ir išleidžia šilumą. Jei planuojate darytis šildomas grindis, tai akmens masės plytelės yra puikus pasirinkimas, nes akmuo gerai praleidžią šilumą, todėl jūsų kambariai  ilgiau palaikys pastovesnę kambario temperatūrą. Joms taip pat yra būdingos ir vėsinimo savybės.

Akmens grindys taip pat naudingos, jei kenčiate nuo alergijos. Kadangi akmuo paprastai laikomas kietu, neakytu paviršiumi, jį lengviau išlaikyti švarų ir be alergenų. Netgi „akytas“ akmuo, kaip ir marmuras, nėra labai akytas, palyginti su tokiomis medžiagomis kaip mediena ar įprastiniai kilimai.

Svarbiausia reikią atsiminti, kuo kokybiškesnes plyteles naudosite, tuo jos ilgaamžiškesnės bus, o tai reiškia, kad ateityje išvengsite didelių renovacinių darbų ir sutaupysite savo brangų laiką ir išteklius.

Marmuro plytelės

Betono plytelės

Turite klausimų? Apsilankykite mūsų salone ar susisiekite su mumis. Mes visada esame pasiruošę jums padėti.

Ieškote įdėjų savo namų interjerui? Peržiurėkite mūsų gamintojų suskurtus dizainus čia.