Led Veidrodžiai

Trumpai apie veidrodžius

Jeigu planuojate renovuoti savo vonios kambarį ar tik šiektiek atnaujinti interjerą – maži pasikeitimai gali padaryti itin didelį efektą. Toks paprastas pasikeitimas kaip naujas Led veidrodis gali gerokai pagyvinti aplinką. Veidrodis gali suteikti didelės erdvės iliuziją. Taip pat, priklausomai nuo pasirinkto veidrodžio stiliaus ir apšvietimo – sukuria itin raminančią ar išraiškingą atmosferą patalpoje.

Jeigu norite sužinoti kokio stiliaus veidrodį geriausiai pasirinkti savo interjerui – esate reikiamoje vietoje. Top keramikos blog’e diskutuojame šia tema – Kodėl rinktis led veidrodį? Kuris iš tikro yra labai geras. Kodėl negalima vadinti geru?

3D efekto veidrodžiai

3D apvalus dekoratyvinis veidrodis yra smagi alternatyva įprastam veidrodžiui, prie kurio visi esame įpratę. Jis gali būti pastatytas bet kurioje jums patinkančioje erdvėje, tarnaujantis ir kaip veidrodis, ir kaip meno kūrinys, kabantis ant jūsų sienos.

Įvairių formų veidrodžiai

Įdomesnių formų veidrodžiai dažniausiai gaminami su išsklaidytu apšvietimu, suteikiančiu interjerui jaukią atmosferą. Ypač puikiai atrodys moderniame vonios kambaryje. Aplinkos apšvietimas suteikia atsipalaidavimo, todėl vonios kambario patalpa tampa dar labiau komfortiška.

Apvalūs veidrodžiai

Apvalūs veidrodžiai kuo puikiausiai įsikomponuoja bet kokioje erdvėje, pripildydami ją švelnumo. Iš tiesų, su apvaliu veidrodžiu galime sušvelninti net ir patį griežčiausią interjerą. Su tokiu veidrodžiu padidinsime erdvę, neapibrėždami ryškių linijų.

Stačiakampio formos LED veidrodžiai

Veidrodžiai stačiais kampais, priešingai nei apvalūs, suteikia patalpai griežtumo bei elegancijos. Priklausomai nuo savo dydžio ir proporcijos, gali reikšmingai prisidėti prie patalpos lubų paaukštinimo efekto.