Medžio imitacijos plytelės

Imitacinės medžio plytelės

Kietmedžio grindų išvaizda yra klasikinis stilius, kuris ir toliau išgyvena tendencijų pokyčius, tačiau ši tradicinė grindų medžiaga turi keletą trūkumų. Galimybė sugadinti kietmedžio grindis, nesvarbu, ar tai būtų tvirta, ar sukonstruota, tikrai yra didesnė nei naudojant tam tikras kitas grindų medžiagas. Jei nesate atsargūs, gražių kietmedžio grindų išvaizdą gali pabloginti išsiliejimas ir įbrėžimai.

Taigi, ką daryti, jei norite klasikinės medinių grindų išvaizdos be rūpesčių? Apsvarstykite galimybę įrengti medinės išvaizdos plyteles!

Medienos efekto plytelės, kaip rodo pavadinimas, yra plytelės, kurios atrodo kaip medis. Tačiau skirtingai nei natūrali mediena, plytelės yra neįtikėtinai patvarios.

Tokios plytelės yra lengviau prižiūrimos nei kitos grindų dangos. Jos yra atsparios vandeniui ir taip lengvai nesibraižo. Nors plytelėmis išklotos grindys niekada nesijaus taip šiltos, kaip natūralaus medžio grindys, bet medžiagos pranašumai ir patikimumui yra daug patrauklesnės savininkams, kurie ieško  lengvos priežiūros.

Plyteles galima naudoti netik grindims, bet jos labai dera ir prie sienos. Kaip atrodytu plytelės ant sienos galite rasite Grandwood plytelių kolekcijoje.